Strona główna
Królowie
Władze
Członkowie
Terminarz
Wyniki
Galeria
Historia
Statut
Archiwum
Kontakt
1% podatku


>>STRZELECKIE DNI KROBI 2019<<


>>KRÓL KURKOWY BK KROBIA A.D.2019<<


 

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Turniej strzelecki  "11 na 11"

                                                               1. Ziemowit Żołędziowski

                                                               2. Weronika Szczepaniak

                                                               3. Roman Olejniczak

11.11.2018r


TARCZA BISKUPIZNY 2018

TARCZA BISKUPIZNY                                                            KARABINEK SPORTOWY

1. Marek Matuszewski - BK Krobia                                         1. Sławomir Bukowski - BK Krobia

2. Witold Jankowiak - BK Krobia                                             2. Marek Matuszewski - BK Krobia

3. Sławomir Bukowski - BK Krobia                                         3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

PISTOLET SPORTOWY                                                         TARCZA LOSOWA

1. Witold Jankowiak - BK Krobia                                            1. Marek Matuszewski - BK Krobia

2. Andrzej Jurkowski - BK Krobia                                           2. Sławomir Bukowski - BK Krobia

3. Maciej Górkowski - BK Krobia                                             3. Anna Mielcarek

                                                                STRZELANIE DO KURA

                                                               1. Piotr Sikorski - BK Krobia

                                                               2. Sławomir Bukowski - BK Krobia

                                                               3. Marek Matuszewski  - BK Krobia

27.10.2018r.


KRÓL ŻNIWNY BK KROBIA A.D. 2018 - Piotr Zommer             

      I Marszałek Żniwny - Krzysztof Łabusiński       

       II Marszałek Żniwny - Lech Jurkowski

 TURNIEJ PAŃ                                                                              TURNIEJ DZIECI

1. Wioletta Wiorek                                                                       1. Martyna Jurkowska

2. Aneta Szczepaniak                                                                 2. Eliza Perdon                              

3. Weronika Szczepaniak                                                           3. Edmund Szczepaniak          

TARCZA CHARYTATYWNA                                                       TARCZA LOSOWA 

1. Lech Jurkowski - BK Krobia                                                  1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                          2. Witold Jankowiak - BK Krobia

3. Marek Urbański - BK Krobia                                                 3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

TARCZA SPONSORA  MARKA URBAŃSKIEGO                     ZAPADKI

1. Mariusz Mendel - BK Krobia                                                   1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

2. Andrzej Jurkowski Jr                                                               2. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

3. Witold Jankowiak - BK Krobia                                                3. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia

                                                                STRZELANIE DO KURA

                                                               1. Leszek Ptak - BK Krobia

                                                               2. Eugeniusz Wiorek - BK Krobia

                                                               3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

15.09.2018r.


KRÓL KURKOWY BK KROBIA A.D. 2018 - Krzysztof Łabusiński                 

      I Marszałek - Włodzimierz Jurkowski                

       II Marszałek - Sławomir Bukowski

 TURNIEJ CHARYTATYWNY                                                  TARCZA BURMISTRZA KROBI

1. Marek Matuszewski - BK Krobia                                        1. Witold Jankowiak - BK Krobia

2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                       2. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia

3. Marek Hałas - BK Krobia                                                    3. Sławomir Bukowski - BK Krobia              

TARCZA I STARSZEGO                                                             BRACKI MISTRZ PISTOLETU    

1. Witold Jankowiak - BK Krobia                                             1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                           2. Witold Jankowiak  - BK Krobia

3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia                                               3. Leszek Ptak  - BK Krobia

TARCZA LOSOWA                                                                        TARCZA SPONSORA

1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia                                                 1. Przemysław Zwierzycki - BK Krobia

2. Józef Zaremba - BK Krobia                                                      2. Witold Jankowiak - BK Krobia

3. Sławomir Bukowski  - BK Krobia                                              3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

STRZELANIE DO KURA

                                                               1. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia

                                                               2. Marek Hałas - BK Krobia

                                                               3. Lech Jurkowski - BK Krobia

12.05.2018r.


TURNIEJ ŚW. JERZEGO 2018

TURNIEJ ŚW. JERZEGO                                                         TURNIEJ TOWARZYSKI

1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                     1. Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz  

2. Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz                             2. Jacek Gilewski - BK Poniec 

3. Krzysztof Kaźmierczak - BK Krobia                                  3. Jerzy Nowak -  KBS Września

TURNIEJ WIOSENNY                                                              PUCHAR KOMENDANTA BK KROBIA

1. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia                                 1.  Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz  

2. Marek Balcerek - KBS Jutrosin                                        2. Jerzy Nowak -  KBS Września

3. Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz                             3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia  

BRACKI MISTRZ KARABINKA                                                STRZELANIE DO KURA  

1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                       1. Jacek Gilewski - BK Poniec

2. Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz                               2. Zdzisław Kaczmarek - KBS Swarzędz

3. Jerzy Nowak -  KBS Września                                           3. Aleksander Mitkowski - KBS Września

14.04.2018r.


 

KRÓL ŻNIWNY BK KROBIA A.D. 2017 - Włodzimierz Jurkowski             

      I Marszałek Żniwny - Eugeniusz Wiorek        

       II Marszałek Żniwny - Krzysztof Kaźmierczak

 TURNIEJ PAŃ                                                                             TURNIEJ DZIECI

1. Wioletta Wiorek                                                                     1. Anna Szczepaniak

2. Honorata Perdon                                                                   2. Eliza Perdon                              

3. Arleta Jurkowska                                                                   3. Edmund Szczepaniak          

TARCZA CHARYTATYWNA                                           TURNIEJ MIESZKAŃCÓW GMINY KROBIA  

1. Stanisław Jurkowski - BK Krobia                                         1. Gabriel Ofierzyński

2. Lech Jurkowski - BK Krobia                                                  2. Grzegorz Matuszewski

3. Jacek Gilewski - BK Poniec                                                  3. Szymon Wiorek

TARCZA LOSOWA                                                           TARCZA SPONSORA - KRZYSZTOFA PERDONA

1. Jacek Gilewski - BK Poniec                                                 1. Szymon Wiorek

2. Eugeniusz Wiorek - BK Krobia                                            2. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia                                            3. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia

ZAPADKI                                                                                  STRZELANIE DO KURA

1. Eugeniusz Wiorek- BK Krobia                                              1. Elżbieta Kaźmierczak

2. Jacek Gilewski - BK Poniec                                                  2. Zdzisław Sarbinowski - BK Krobia

3. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia                                        3. Gabriel Ofierzyński

10.09.2017r.


KRÓL KURKOWY BK KROBIA A.D. 2017 - Krzysztof Perdon                 

      I Marszałek - Witold Jankowiak                

       II Marszałek - Leszek Ptak

 TURNIEJ CHARYTATYWNY                                                  TARCZA BURMISTRZA KROBI

1. Witold Jankowiak - BK Krobia                                                   1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                             2. Krzysztof Perdon - BK Krobia

3. Marek Matuszewski - BK Krobia                                               3. Marek Hałas- BK Krobia              

TARCZA I STARSZEGO                                                             BRACKI MISTRZ PISTOLETU    

1. Marek Balcerek - KBS Jutrosin                                                    1. Marek Balcerek - KBS Jutrosin

2. Jakub Boguszyński - BK Poniec                                                 2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

3. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia                                              3. Przemysław Zwierzycki  - BK Krobia

TARCZA LOSOWA                                                                        STRZELANIE DO KURA

1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia                                                   1. Andrzej Szczepaniak - BK Krobia

2. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia                                           2. Mariusz Mendel - BK Krobia

3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                               3. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia

13.05.2017r.


TURNIEJ ŚW. JERZEGO    22.04.2017r.


STATUETKA ŚW. JERZEGO                                        TARCZA WIOSENNA - GRZEGORZA PAWLAKA

1. Jacek Gilewski                                                                              1. Jacek Gilewski

2. Krzysztof Łabusiński                                                                    2. Lech Jurkowski

3. Piotr Sikorski                                                                                 3.  Marek Matuszewski

PUCHAR KOMENDANTA  (pistolet)                                       BRACKI MISTRZ KARABINKA

1. Sławomir Bukowski                                                                       1. Krzysztof Łabusiński

2. Krzysztof Łabusiński                                                                     2. Witold Jankowiak

3. Andrzej Jurkowski Jr                                                                     3. Grzegorz Pawlak        

TURNIEJ TOWARZYSKI                                                                              KUR                               

1. Krzysztof Łabusiński                                                                     1. Jacek Gilewski

2 Jacek Gilewski                                                                                2. Krzysztof Szczepaniak

3. Andrzej Jurkowski Jr                                                                    3. Marek Hałas


STRZELANIE ZIMOWE BK KROBIA 12.03.2016r.


MISTRZYNI WIATRÓWKI:

1.     Małgorzata Matuszewska

2.    

3.    

TARCZA ZIMOWA KOBIET:

1.     Małgorzata Matuszewska

2.    

3.    


MISTRZ WIATRÓWKI:

1.     Eugeniusz Wiorek

2.     Piotr Sikorski

3.     Krzysztof Łabusiński

TARCZA ZIMOWA MĘŻCZYZN:

1.     Leszek Ptak

2.     Mariusz Mendel

3.     Krzysztof Łabisiński

 

STRZELANIE DO KURA:

1.  Małgorzata Jurkowska    2.      3. 


TURNIEJ O KRÓLA ŻNIWNEGO BK KROBIA AD 2015


               KRÓL ŻNIWNY BK KROBIA AD 2015 - Piotr Sikorski                  

      I Marszałek Żniwny - Włodzimierz Jurkowski           

       II Marszałek Żniwny - Mariusz Mendel

TARCZA DLA SPONSORÓW                                                   TARCZA JUBILEUSZOWA 10-LECIA

1. Mariusz Kurek                                                                           1. Eugeniusz Wiorek - BK Krobia

2. Jaromir Pazoła                                                                          2. Tomasz Pawłowski - KBS Rawicz

3. Marcin Fórmanowski                                                                3.  Marek Balcerek - KBS Jutrosin

TARCZA CHARYTATYWNA                                                    TARCZA RADY MIEJSKIEJ KROBI

1. Henryk Andrzejewski - KBS Poniec                                      1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

2. Jacek Gilewski - KBS Poniec                                                  2. Marek Balcerek - KBSJutrosin

3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                           3. Andrzej Jurkowski - BK Krobia             

TARCZA STAROSTY GOSTYŃSKIEGO                                  TARCZA LOSOWA                                   

1. Dariusz Kędziora - KBS Poniec                                              1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

2. Marek Balcerek - KBS Jutrosin                                                2. Jacek Gilewski - KBS Poniec

3. Tomasz Pawłowski - KBS Rawicz                                           3. Dariusz Kędziora - KBS Poniec

MISTRZYNI KOBIET                                                                    MISTRZ MŁODZIEŻY

1. Katarzyna Michałowska                                                             1. Edmund Szczepaniak

2. Irena Mendel                                                                                2. Anna Szczepaniak

3. Joanna Jurkowska                                                                     3. Maria Kaźmierczak

STRZELANIE DO KURA  DZIEŃ I                                            STRZELANIE DO KURA DZIEŃ II

1. Marek Balcerek - KBS Jutrosin                                                 1. Aleksandra Sikorska

2. Małgorzata Szefer - KBS Jutrosin                                            2. Irena Mendel

3. Krzysztof Szczepaniak - BK Krobia                                         3. Karolina Jurkowska


TURNIEJ O KRÓLA KURKOWEGO BK KROBIA AD 2015


               KRÓL KURKOWY BK KROBIA AD 2015 - Witold Jankowiak                   

      I Marszałek - Krzysztof Łabusiński                 

       II Marszałek - Piotr Sikorski

 TARCZA CHARYTATYWNA                                                           TARCZA BURMISTRZA KROBI

1. Jakub Boguszyński - BK Poniec                                             1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

 2. Grzegorz Pawlak - BK Krobia                                                 2. Dariusz Kędziora - BK Poniec

 3. Filip Kędziora- BK Poniec                                                        3. Jakub Kędziora - BK Poniec                

TARCZA I STARSZEGO                                                                    TARCZA LOSOWA                                     

1. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia                                         1. Eugeniusz Wiorek - BK Krobia

2. Filip Kędziora - BK Poniec                                                         2. Jerzy Szwarczyński - BK Poniec

3. Jakub Kędziora - BK Poniec                                                     3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

 STRZELANIE DO KURA

1. Jerzy Szwarczyński - BK Poniec

2. Mikołaj Andrzejewski

3. Jakub Matuszewski


TURNIEJ O KRÓLA ŻNIWNEGO BK KROBIA AD 2014


Król Żniwny BK Krobia AD 2014 - Lech Jurkowski

I Marszałek Żniwny - Krzysztof Łabusiński            II Marszałek Żniwny - Krzysztof Kaźmierczak

TARCZA LOSOWA                                                                        TARCZA SŁAWKA BUKOWSKIEGO

1. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                               1. Filip Kędziora - BK Poniec

2. Filip Kędziora - BK Poniec                                                           2. Jacek Gilewski - BK Poniec

3. Marek Balcerek - BK Jutrosin                                                      3. Włodzimierz Jurkowski - BK Krobia


TURNIEJ O KRÓLA KURKOWEGO BK KROBIA AD 2014


Król Kurkowy BK Krobia AD 2014 - Krzysztof Szczepaniak

I Marszałek - Leszek Ptak                           II Marszałek - Mariusz Mendel

 TARCZA CHARYTATYWNA                                                       TARCZA BURMISTRZA KROBI

 1. Jacek Gilewski - BK Poniec                                                         1. Filip Kędziora - BK Poniec

 2. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia                                                2. Jakub Boguszyński - BK Poniec

 3. Sławomir Bukowski - BK Krobia                                                 3. Krzysztof Łabusiński - BK Krobia

TARCZA ANDRZEJA SZCZEPANIAKA                                       STRZELANIE DO KURA

 1. Jakub Boguszyński - BK Poniec                                                 1. Andrzej Jurkowski - BK Krobia

 2. Jacek Gilewski - BK Poniec                                                          2. Mariusz Mendel - BK Krobia

 3. Krzysztof Boguszyński - BK Poniec                                            3. Michał Piechocki - BK Krobia

 


STRZELANIE ZIMOWE BK KROBIA 15.03.2014r.


MISTRZYNI WIATRÓWKI:

1.     Wioletta Wiorek

2.     Bożena Jankowiak

3.     Aneta Szczepaniak

TARCZA ZIMOWA KOBIET:

1.     Monika Hałas

2.     Małgorzata Jurkowska

3.     Marzena Bukowska


MISTRZ WIATRÓWKI:

1.     Włodzimierz Jurkowski 

2.     Sławomir Bukowski

3.     Eugeniusz Wiorek

TARCZA ZIMOWA MĘŻCZYZN:

1.     Stanisław Jurkowski

2.     Eugeniusz Wiorek

3.     Marek Matuszewski

 

STRZELANIE DO KURA:

1.  Marek Matuszewski    2.  Piotr Sikorski    3.  Irena Szczepaniak


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 Bractwo Kurkowe w Krobi. All rights reserved. Web design S.Bukowski